SSK Skjetten Svømming

Postadresse:
Postboks 146
2026 Skjetten

Telefon: 63844040

Navn

Rolle

E-mail

Marcel Rosenberg

Daglig Leder og ansvarlig for politiattester

marcel@ssk.no

Marina Anstensen

Barnehagesvømming, skolesvømming, SFOsvømming

marina@ssk.no 

Natalia Ioannidou

Svømmekurs Vann-Hai, ungdom, voksen, tilrettelagtekurs, privattimer kurs@ssk.no 

Elise Gudmundsen

Badebursdag, folkebad

elise@ssk.no

Ronnie Anstensen

Hovedtrener og ansvarlig for klubbens beste svømmere

ronnie@ssk.no

Jesper Madsen

Breddetrener og ansvarlig for Rekruttpartier, Treningspartier og Triathlon

jesper@ssk.no

Tina Mikalsen

Baby- og småbarnsvømming

tina@ssk.no